PLS: Kolubara se ne šali, Novi Pazar odličan

Che Guevara

Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.08.2009

PLS: Kolubara se ne šali, Novi Pazar odličan Empty
PočaljiNaslov: PLS: Kolubara se ne šali, Novi Pazar odličan   PLS: Kolubara se ne šali, Novi Pazar odličan Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 6:49 pm

PLS: Kolubara se ne šali, Novi Pazar odličan V146026p0

Lazarevac ima rukometni klub u eliti, a kako igraju fudbaleri Kolubare možda će od naredne sezone gledati i najkvalitetniji fudbal.

Kolubara je zabeležila treću pobedu od starta sezone i sa 10 bodova drži lidersku poziciju Prve lige.

Četvrto kolo Prve lige obeležila je pobeda Novog Pazara u derbiju protiv apatinske Mladosti pred čak 5.000 gledalaca, kao i prvi trijumf Zemuna od starta sezone. Niški Radnički vodio protiv Sloge u Kraljevu 2:0, na kraju nerešeno.

Srem je odigrao jednu od najboljih utakmica u nekoliko poslednjih sezona i ubedljivo je savladao vranjski Dinamo sa 3:0.

U jednom od derbija kola, u sudaru dva velika kandidata za plasman u Superligu, Inđija i Sevojno odigrali su 1:1, a izjednačujući gol domaći su postigli iz penala u poslednjim trenucima meča.

Inđija je propustila nekoliko prilika protiv Sevojna, ali su gosti prvi postigli gol i to 15-ak minuta pre kraja. Golman Sevojna Milorad Nikolić činio je čuda, ali nije mogao da zaustavi šut sa 11 metara u sudijskoj nadoknadi.

Niški Radnički je u Kraljevo otišao prilično uzdrman, posle tri poraza i hapšenja predsednika Gorana Vesića, ali je posle 20-ak minuta imao veliku prednost od 2:0, ali je Sloga uspela da osvoji bod.

Fudbaleri niške ekipe na kraju su ipak zadovoljne bodom o čemu svedoči podatak da su posle meča otišli da pozdrave verne navijače - Meraklije.

Zemun je, ponovo bez publike zbog kazne, uspeo da u Gornjoj varoši ostvari prvi trijumf protiv komšija Bežanije.

Iznenađenje je priredio novosadski Proleter koji je u Somboru savladao Radnički 2:0, a domaćini su od 66. minuta igrali sa igračem manje.