Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 Lazetić ljut na Vojvodinu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 438
Datum upisa : 16.08.2009

Lazetić ljut na Vojvodinu Empty
PočaljiNaslov: Lazetić ljut na Vojvodinu   Lazetić ljut na Vojvodinu Icon_minitimePon Sep 07, 2009 8:14 pm

Lazetić ljut na Vojvodinu

Lazetić ljut na Vojvodinu Lazetic-velika6199020090907072029

Žarko Lazetić prekobrojan u Vojvodini, ali i povređen načinom na koji je napustio Novi Sad. On tvrdi da mu je Vojvodina ostala dužna, a da mu je predsednik Butorović na kraju isplatio deo novca, uz konstataciju da ni to nije zaslužio.
Lazetic velikaSa mnogo gorčine Žarko Lazetić priča o svom odlasku iz Vojvodine. Nekadašnji napadač Partizana je bio prekobrojan u redovima Novosađana, tvrdi da mu je klub ostao dužan, a kao glavne krivce navodi predsednika Butorovića i, kako je rekao „njegove klimače glavama“ Pantelića i Rabrenovića.

„Ocenjeno je da sam nepotreban klubu, nije mi isplaćen dug u celosti. Na kraju mi je predsednik, po čijem ukusu nisam bio, isplatio 3500 uz poruku da mi ostatak daju oni koji su me i doveli u Novi Sad“, rekao je Lazetić.

On kaže da mu je još rečeno da ni to nije zaslužio, i da je na kraju, kako bi dobio papire bio prinuđen da se oprosti od ostatka novca.

„Upozoravam sve igrače koji dolaze u Vojvodinu da znaju šta ih čeka, ako nisu po volji predsedniku i njegovim poslušnicima“, dodao je ovaj fudbaler.

Očekujemo da se oglase iz Novog Sada.
Nazad na vrh Ići dole
http://jelensuperliga.tk/
Vrhunski
Member
Member
Vrhunski


Broj poruka : 54
Datum upisa : 26.08.2009
Lokacija : Нови Сад

Lazetić ljut na Vojvodinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazetić ljut na Vojvodinu   Lazetić ljut na Vojvodinu Icon_minitimePon Sep 07, 2009 9:43 pm

Добро му је рекао бата, није ни то заслужио џибер... Нема појма да игра фудбал,ал битно да зна да паламуда по новинама...
Nazad na vrh Ići dole
Baki
Member
Member
Baki


Broj poruka : 88
Datum upisa : 18.08.2009
Lokacija : Novi Sad

Lazetić ljut na Vojvodinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazetić ljut na Vojvodinu   Lazetić ljut na Vojvodinu Icon_minitimeUto Sep 08, 2009 1:51 pm

Vrhunski ::
Добро му је рекао бата, није ни то заслужио џибер... Нема појма да игра фудбал,ал битно да зна да паламуда по новинама...
Sve je rečeno !
Nazad na vrh Ići dole
BlueBoy
Premium Memeber
Premium Memeber
BlueBoy


Broj poruka : 275
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : Јагодина

Lazetić ljut na Vojvodinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazetić ljut na Vojvodinu   Lazetić ljut na Vojvodinu Icon_minitimeUto Sep 08, 2009 11:03 pm

Очекује се његов долазак у Јагодину! Тако се бар прича...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lazetić ljut na Vojvodinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazetić ljut na Vojvodinu   Lazetić ljut na Vojvodinu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lazetić ljut na Vojvodinu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Vesti :: Vesti-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions