Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 Селектор Антић: "Више од игре"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 438
Datum upisa : 16.08.2009

Селектор Антић: "Више од игре" Empty
PočaljiNaslov: Селектор Антић: "Више од игре"   Селектор Антић: "Више од игре" Icon_minitimeSre Sep 09, 2009 3:00 pm

Селектор Антић: "Више од игре"

Селектор Антић: "Више од игре" Antic

Убеђен сам да је екипа спремна да оствари сан Србије и обезбеди пласман на светско првенство – рекао селектор наше репрезентације на последњој конференцији за медије (ВИДЕО)

Све је спремно за меч године на „Маракани". Последњи рапорт из табора српске селекције, у јавност је послао селектор Радомир Антић.

- Убеђен сам да је екипа потпуно спремна за утакмицу против ривала кога максимално респектујемо. Ово је више од игре за Србију. Верујем да ћемо бити на нивоу тренутка и захтева који су пред нама - рекао је селектор наше репрезентације и додао: - Задовољан сам што на располагању имам све играче и што смо, током прирема, урадили све што је наша обавеза. Играчи су заслужили да буду подржани и награђени на начин на који се то ради последњих дана у Србији.

Бројне француске новинаре занимале су ствари везане за њихову селекцију што селектор Антић није желео да коментарише као ни да открива детаље везане за његова опредељења у утакмици године.

- Не волим да изајавам и причом противнику дајем предност - био је, поред осталог, Антићев одговор на теме везане за односе селектора Француске Доменека и играча.

Селектор Антић нагласио је да често решење у великим утакмицама лежи у детаљима, простим стварима...

- Мислим да можемо да остваримо сан навијача у Србији и победом обезбедимо пласман на Мондијал. Већ су се обистиниле две жеље које сам рекао по преузимању репрезентације. Прва је да играмо пред пуном „Мараканом", то је већ решено. Друга ствар била је моја прогноза да ћемо визу за Јужну Африку обезбедити у Београду, да су резултати на домаћем терену кључ успеха у квалификацијама. И то се потрвдило као тачно. Остаје још да се испуни жеља о пласману на светско првенство.

Француске извештаче занимало је и Антићево виђење атмосфере на „Маракани" и понашање навијача.

- Убеђен сам да ће атмосфера бити најпозитивнија могућа и да ће наши играчи бити на висини задатка у таквом амбијенту - закључио је селектор Србије.
Nazad na vrh Ići dole
http://jelensuperliga.tk/
 
Селектор Антић: "Више од игре"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "Marakana" zaključana "do daljeg"
» Lukić: "Lažni prijatelji dovodili igrače, sada ih nagovaraju da tuže Zvezdu"
» "Večiti derbi" među deset najboljih
» Мечеви осмине финала "Лав Купа Србије"
» Ninkov vs Rafinja za naklonost "stare dame"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Vesti :: Vesti-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions