Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 VIP klub promovisan na Marakani

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Delija Zelenika
Elite Member
Elite Member
Delija Zelenika


Broj poruka : 123
Datum upisa : 12.09.2009

VIP klub promovisan na Marakani Empty
PočaljiNaslov: VIP klub promovisan na Marakani   VIP klub promovisan na Marakani Icon_minitimeSub Sep 12, 2009 2:13 pm

VIP klub promovisan na Marakani

VIP klub promovisan na Marakani 350-vip-1109

Crvena zvezda u aktuelnom trenutku ne poznaje podele, razlike, socijalne ili društvene kategorije. Na Marakani smo svi isti, ona je kuća svakog Zvezdaša, ona je mesto podrške crveno-belima i mesto stvaranja istorije. Najveći prilog ovakvoj filozofiji aktuelnog rukovodstva dale su poznate ličnosti Srbije iz svih sfera javnog života koje godinama, decenijama, čitav život navijaju za Zvezdu i vole crveno-belu boju.
Poznati Zvezdaši su se skupili na Marakani. Akcija Fudblaskog kluba Crvena zvezda sa početka sezone i organizovanje „Kluba Poznatih Velikih Prijatelja“, danas je dobilo novu dimenziju. Konferenciji za medije i kasnijem istrčavanju na travu najvećeg stadiona na ovim prostorima, prethodio je sastanak velikog broja poznatih ličnosti sa predsednikom Kluba Vladanom Lukićem, sa kojeg su svi izašli sa osmesima na licu. Dogovoreno je dalje zajednično delovanje, kao i organizacija i omasovljavanje Kluba prijatelja.

Na Marakani su se na jednom mestu našli: Leontina Vukomanović, Sandra Cerin, Miroslav Ilić, Ivan Bekjarev, Dragan Kojić Keba, Marinko Rokvić, Milan Kalinić, Andrej Kulundžić, Dragan Vujić Vujke, Uroš Đurić, Kubura Srećković, Igor Brakus, Kiki Lesandrić, Milan Delčić Delča, Filip Pat, Slavko Beleslin, Viktor Savić, Sale Ignjatović, Sale Jovanović, Vuk Rosandić, Ivan Zeljković...
Takođe, zbog svojih poslovnih obaveza, danas su izostali i Mirka Vasiljević, Ivana Mihić, Ivan Ivanović, Momčilo Bajagić Bajaga, Vuk Kostić, Dejan Cukić, Nebojša Glogovac, Nikola Đurićko, Inspektor Blaža i mnogi, mnogi drugi. Njihov izostanak ne znači da koliko sutra neće biti deo Crvene zvezde, u navijačkom i svakom drugom smislu.

Leontina Vukomanović, koja je pevala himnu „Bože pravde“ na utakmici sa Radom, ispred nežnijeg dela Zvezdaša obratila se prisutnima.

-Želim da se zahvalim Crvenoj zvezdi i svim ljudima koji su pokrenuli akciju u kojoj sada i ja učestvujem. Lepo je da i žene na svoj način budu članovi ovog kluba navijača. Moja ljubav prema Crvenoj zvezdi je potekla iz porodice. Tata mi je veliki Zvezdaš i mislim da kada bude video moju člansku kartu, da će zaplakati od sreće. Za sada su navijačice u manjem broju, ali to ne znači da nas u budućnosti biti mnogo više. Još jednom se zahvaljujem svima i mogu da kažem da sam kao i veliki broj mojih prijatelja, svim srcem uz Crvenu zvezdu – rekla je Leontina.

Za stolom su se našli samo neki, među kojima je bio i Miroslav Ilić, kao jedan od najpoznatijih Zvezdaša On je podsetio da su poznati navijači već decenijama na tribinama Marakane, ali da je sada na zadovoljstvo svih, oformiran i „Klub Poznatih Velikih Prijatelja“, kako bi svi zajedno mogli da daju još veći doprinos voljenom klubu.

- Možda je i suvišno pričati o mojoj ljubavi prema Crvenoj zvezdi. Iskreno moram da kažem, da je najveći kvalitet današnjeg okupljanja, to što su ljudi u našem klubu odlučili da „kanališu“ veliki broj poznatih ličnosti. Uvek sam sa ponosom pokazivao svoje emocije prema Zvezdi i u emisijama i na koncertima, kao i svuda gde je bilo prilike. Na nama je da nastavimo da volimo Zvezdu i da to pokazujemo – kaže proslavljeni pevač.

Ivan Bekjarev od 1971. godine učestvuje u radu Crvene zvezde, a trenutno je član Skupštine našeg kluba.

- Do sada sam primio dosta priznanja od Crvene zvezde. Ipak, ovu člansku kartu „Kluba Poznatih Velikih Prijatelja“ koju smo svi dobili moram da izdvojim. Moj broj je 1, ali taj broj zaslužuju svi koji su toliko dali Crvenoj zvezdi. Na utakmicama sam celog života i na njima sam viđao mnoge, ali isto tako moram sve da pozovem da i u svakodnevnom životu pokažu svoju ljubav prema Crvenoj zvezdi. Javne smo ličnosti i na nama je da u svakoj prilici sa ponosom pomenemo ime svog voljenog kluba. Svi smo se na sastanku dogovorili, da smo svi veliki Zvezdaši i da niko nikada ne iskače ispred imena Crvene zvezde. Hvala svima u Crvenoj zvezdi na organizaciji i pokretanju ove akcije i siguran sam da će ovo naše zalaganje uroditi za još 50 hiljada pretplatnih karata. To su naši ciljevi, kao i formiranje još klubova navijača širom zemlje i šire – rekao je poznati glumac.

Dragan Vujić Vujke došao je na Marakanu u svom dresu sa brojem 11 i natpisom Vujke – Džaja odnosno Dorćol na leđima, ali je kao i svi ostali dobio novi, aktuelni dres prvog tima.

- Hvala na dresu ali ja ću sa ponosom nositi svoj sa imenom velikog Drgana Džajića i mog Dorćola. Dorćol na turskom znači raskrsnica. Neka ova konferencija bude raskrsnica u budućim tokovima i dešavanjima nečega što se zove Crvena zvezda. Kao čovek koji se bavi svojim poslom 20 godina, svaki put kada uđem u pozorište, imam lep osećaj i obavezu da kada predstava počne, da to uradim sa velikom ljubavlju. Danas ulazeći na Marakanu, videći sve ove drage i talentovane ljude iz svih oblasti umetnosti, shvatam da Zvezda počinje da radi nešto što je godinama pokušavala. Kao što kaže Hemfri Bogart, mislim da je ovo početak jednog dobrog prijateljstva, nas koji smo ispraćeni u medijima, kao i velikog broja navijača koji dolaze na Marakanu. Znamo šta nam je činiti, a na nama je da damo sve od sebe. Koliko god bude to moguće, daću sve od sebe da Crvena zvezda nađe svoje mesto i u pozorištu. Čuo sam da je do danas zvanično pristupilio čak 91 poznata ličnost. Za taj broj smo svi vezani i moramo da se potrudimo da se taj broj iz dana u dan uvećava – poručio je popularni Vujke.

Igor Brakus, sada već legendarni radio voditelj, na samom startu svog obraćanja prisutnima izazvao je salve osmeha. Kazao je da ga na njegovu sreću, svi bolje poznaju audio, a manje vizuelno, ali da je za njega ovo prilika da se ljudima i predstavi i likom, ne samo glasom.

- Po informacijama koje posedujem, kod mene na poslu (na radiju B92) postoje tek tri osobe koje navijaju za druge navijačke opcije. Obećavam da ću tokom mog mandata u „Klubu Poznatih Velikih Prijatelja“, dati sve od sebe da i te ljude „prevaspitam“. Od skora sam počeo da radim i u Ateljeu 212, ali još nisam video koga treba „prevaspitati“. Ipak, ne brinite, obaviću svoj posao kako treba. Hteo bih da pohvalim fenomenalnu akciju i sve ljude koji učestvuju. Ovo je pravo bogatstvo za sve koji navijaju za Crvenu zvezdu, uključujući i mene. Moja ljubav prema Zvezdi je prisutna od kada znam za sebe, kao i u celoj porodici i svim granama familije koje ja pamtim. Mislim da je to više nego dovoljno i da od danas svi trebamo da krenemo u nove pobede – istakao je Brakus.

Crvena zvezda je ponosna na armiju svojih navijača, čiji veliki deo čine i poznate ličnosti Srbije.
Odmah posle konferencije Zvezdini VIP-ovci su sišli na teren i pokazali svoje (ne)znanje sa loptom. Neko je hvatao voleje, neko navijao, na golu je bio Dragan Kojić Keba, ali osmesi su bili na licima svih.
- Dajte ljudi organizujte nam da nekoga zvanično pobedimo, vidite da nam dobro ide – zatražio je Ivan Zeljković.
Nazad na vrh Ići dole
dulevotion
Elite Member
Elite Member
dulevotion


Broj poruka : 127
Datum upisa : 18.08.2009
Lokacija : Beograd

VIP klub promovisan na Marakani Empty
PočaljiNaslov: Re: VIP klub promovisan na Marakani   VIP klub promovisan na Marakani Icon_minitimeSub Sep 12, 2009 4:23 pm

Leontina Vukomanović, Sandra Cerin, Miroslav Ilić, Ivan Bekjarev, Dragan Kojić Keba, Marinko Rokvić, Milan Kalinić, Andrej Kulundžić, Dragan Vujić Vujke, Uroš Đurić, Kubura Srećković, Igor Brakus, Kiki Lesandrić, Milan Delčić Delča, Filip Pat, Slavko Beleslin, Viktor Savić, Sale Ignjatović, Sale Jovanović, Vuk Rosandić, Ivan Zeljković...


U jbt,koja ekipa :lol:
Zaboravili ste baba Jelu i Mileta Srbina :D
Nazad na vrh Ići dole
Delija Zelenika
Elite Member
Elite Member
Delija Zelenika


Broj poruka : 123
Datum upisa : 12.09.2009

VIP klub promovisan na Marakani Empty
PočaljiNaslov: Re: VIP klub promovisan na Marakani   VIP klub promovisan na Marakani Icon_minitimeSub Sep 12, 2009 5:59 pm

pa da babu jelu :P
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 438
Datum upisa : 16.08.2009

VIP klub promovisan na Marakani Empty
PočaljiNaslov: Re: VIP klub promovisan na Marakani   VIP klub promovisan na Marakani Icon_minitimeSub Sep 12, 2009 6:02 pm

Nemojte da mi dirate babu Jelu :D
Nazad na vrh Ići dole
http://jelensuperliga.tk/
Delija Zelenika
Elite Member
Elite Member
Delija Zelenika


Broj poruka : 123
Datum upisa : 12.09.2009

VIP klub promovisan na Marakani Empty
PočaljiNaslov: Re: VIP klub promovisan na Marakani   VIP klub promovisan na Marakani Icon_minitimeSub Sep 12, 2009 6:04 pm

hehehehehe :D


ona je nezaboravan Zvezdin prijatelj

baba jela terminator :rokaj:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VIP klub promovisan na Marakani Empty
PočaljiNaslov: Re: VIP klub promovisan na Marakani   VIP klub promovisan na Marakani Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VIP klub promovisan na Marakani
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Vesti :: Vesti-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions