Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Che Guevara
Member
Member
Che Guevara


Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.08.2009

Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava Empty
PočaljiNaslov: Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava   Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava Icon_minitimePet Sep 18, 2009 7:36 pm

Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava

Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava V147128p0

Trener Vojvodine Dragoslav Stepanović veruje u talentovanog Danijela Aleksića, ali mu šansu daje i dalje "na kašičicu" jer traži od njega da i telom i glavom bude potpuno uz ekipu.

"Aleksić je dugo bio telom u Vojvodini, a duhom negde drugde. Bio je blizu odlaska u veliki strani klub, pa je ostao. Nije to lako, treba mu vreme da se smiri. Za dva meseca naših priprema stalno je bio odsutan: sa omladinskom i mladom reprezentacijom u potrazi za angažmanom. Rekao sam mu: budi ovde 100 odsto i igraćeš! Sad je na putu da se vrati u formu, da pokaže ono najbolje što ima: udarac i instinkt za gol", rekao je Stepanović u intervjuu "Blicu".

Ambicije Vojvodine ove sezone su trofeji.

"Želimo da u maju iduće godine, kad se u srpskom fudbalu budu svodili računi, Vojvodina bude na mestu gde se dele trofeji. Titula je prvi cilj, zatim Kup, a izlazak u Evropu nešto što se podrazumeva", rekao je Stepanović.

Upitan šta je predsednik kluba Ratko Butorović tražio od njega, odgovorio je: "Da Vojvodina formira stabilan tim sa sedam-osam standardnih igrača koje ćemo dopuniti najboljima od 350 momaka iz omladinske škole. Da budemo u vrhu lige i da svake sezone igramo u Evropi. A kad dovodimo igrače da budu prava pojačanja, kao Ađuru i Vulićević, a ne da popunjavamo broj".

Titulu prvaka države, kaže Stepanović, nije tražio.

"Treba biti realan: iz prošlogodišnjeg tima Vojvodine sada su među jedanaestoricom samo tri igrača! Ipak, borba za vrh je obavezna".

Kao najvećeg takmaca u borbi za vrh, Stepanović, nekadašnji igrač Crvene zvezde, vidi Partizan.

"Partizan ima najstabilniji tim. Od bitnih igrača otišao je Obradović, a došli su Krstajić i Kleo, pa su još jaći. Zvezda je prodala 20 igrača, kao i Vojvodina, pa su crno-beli najbliži tituli", rekao je Stepanović.
Nazad na vrh Ići dole
Joki
Elite Member
Elite Member



Broj poruka : 145
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : Novi Sad

Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava Empty
PočaljiNaslov: Re: Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava   Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava Icon_minitimePet Sep 18, 2009 7:58 pm

ziva isina, covek je hodajuca legenda samo malogradjani treba da shvate neke stvari i da ga podrze
Nazad na vrh Ići dole
 
Stepanović o Aleksiću: Treba mi i tvoja glava
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Vesti :: Vesti-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions