Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 VOŠA: Samo pobeda u nedelju!

Ići dole 
+4
Toza
Delija Zelenika
dulevotion
Admin
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Toza
Elite Member
Elite Member
Toza


Broj poruka : 174
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : European Union (Holland-Groningen)

VOŠA: Samo pobeda u nedelju! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOŠA: Samo pobeda u nedelju!   VOŠA: Samo pobeda u nedelju! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 28, 2009 5:47 pm

VeGeta ::
2 titule , respkt ! pola madjar pola...

______________________________

SAMO TEBI VERNI , SAMO TEBI ODANI !

Ja sam Rumun , Siptar, Madjar ,Jevrej sve sam samo nisam te nacije koje si ti ! kad je neko glup i retardiran onda je on to do kraja ! mrzi me vise da se raspravljam sa nekim ko sto si ti neotesan i neobrazovan i uz to mnoogo godina mladji od mene !
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 438
Datum upisa : 16.08.2009

VOŠA: Samo pobeda u nedelju! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOŠA: Samo pobeda u nedelju!   VOŠA: Samo pobeda u nedelju! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 28, 2009 5:59 pm

VeGeta pomiri se sa istinom, sta sad kenjas -.- Morate li odma na politiku da predjete ???
Opste je poznato da su komunisti osnovali i FKCZ I PFC glupo je sad raspravljati o tome ... A to ko je Madjar, Jevrej, Siptar zajebite ! Pricajte o fudbalu ako je ikako moguce, molim vas !
Hvala .
Nazad na vrh Ići dole
http://jelensuperliga.tk/
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 438
Datum upisa : 16.08.2009

VOŠA: Samo pobeda u nedelju! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOŠA: Samo pobeda u nedelju!   VOŠA: Samo pobeda u nedelju! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 28, 2009 6:04 pm

Utakmica prosla ide LOCK .
Nastavite diskusiju u PDF-u Opsta diskusija :)
Nazad na vrh Ići dole
http://jelensuperliga.tk/
Sponsored content





VOŠA: Samo pobeda u nedelju! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOŠA: Samo pobeda u nedelju!   VOŠA: Samo pobeda u nedelju! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VOŠA: Samo pobeda u nedelju!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» JSL: Bura u nedelju
» VOŠA: Poljubac i razlaz Stepija i Bate
» Voša da plati Mariću ili nema novog trenera
» "ORLOVI": Pobeda i ništa drugo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Vesti :: Vesti-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions