Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 Umro pretučeni Francuz

Ići dole 
+4
Toza
Joki
VeGeta
Admin
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
BlueBoy
Premium Memeber
Premium Memeber
BlueBoy


Broj poruka : 275
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : Јагодина

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 11:17 pm

Toza ::
BlueBoy ::
Тоза, шта ти имаш против Драже кажи ми молим те!?????! Оћеш да кажеш да је он био ратни злочинац, по угледу на смрдљиве комуњаре, а? Дража заслужује Булевар у већим градовима, и улицу у СВИМ мањим градова... Јок да неће улицу можда да добије Шабан Бајрамовић, циганштија усрана, добиће к***ц, мајку му циганску... Што се тиче навијача, претерано је, нема потребе за даном жалости а посебно не за улицом... Колико су наш народ побили па ништа, било би нас 40 милиона, па ништа!!! Жао ми је и штета за овог младића и за Србију која ће опет бити представљена као легло полуцивилизованих дивљака, али шта је ту је, не смемо да претерујемо...
Sta imas protiv bajramovica matori je bio kralj ! Ovo o cetnicima necu da polemisem sa decom ...

Човече јел знаш ти шта је улица? Да му дају улицу зато што је имао обично циганско умеће да ПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕееееЕееееЕЕЕЕЕевааааАаАААаа??? То су се у последње време наши много сетили тога, а пре њега могли су много значајнијима да дају улицу... Такође, његова жена у изјави за ТВ каже: Па шта су Срби бољи од нас цигана?!?...
Море, не би он у неким државама добио ни право да пева а камоли да му се дају булевари и улице...
А Дражу наравно не желиш да коментаришеш, вероватно имаш мишљење Made by Nenad Čanak and Čedomir Drogoš Jovanović!?
Nazad na vrh Ići dole
Toza
Elite Member
Elite Member
Toza


Broj poruka : 174
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : European Union (Holland-Groningen)

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 11:48 pm

BlueBoy ::
Toza ::
BlueBoy ::
Тоза, шта ти имаш против Драже кажи ми молим те!?????! Оћеш да кажеш да је он био ратни злочинац, по угледу на смрдљиве комуњаре, а? Дража заслужује Булевар у већим градовима, и улицу у СВИМ мањим градова... Јок да неће улицу можда да добије Шабан Бајрамовић, циганштија усрана, добиће к***ц, мајку му циганску... Што се тиче навијача, претерано је, нема потребе за даном жалости а посебно не за улицом... Колико су наш народ побили па ништа, било би нас 40 милиона, па ништа!!! Жао ми је и штета за овог младића и за Србију која ће опет бити представљена као легло полуцивилизованих дивљака, али шта је ту је, не смемо да претерујемо...
Sta imas protiv bajramovica matori je bio kralj ! Ovo o cetnicima necu da polemisem sa decom ...

Човече јел знаш ти шта је улица? Да му дају улицу зато што је имао обично циганско умеће да ПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕееееЕееееЕЕЕЕЕевааааАаАААаа??? То су се у последње време наши много сетили тога, а пре њега могли су много значајнијима да дају улицу... Такође, његова жена у изјави за ТВ каже: Па шта су Срби бољи од нас цигана?!?...
Море, не би он у неким државама добио ни право да пева а камоли да му се дају булевари и улице...
А Дражу наравно не желиш да коментаришеш, вероватно имаш мишљење Made by Nenad Čanak and Čedomir Drogoš Jovanović!?
Taj cigan je bio jedan od boljih muzicara u svetu u toj vrsti muzike ! A kako mogu da gledam na cetnike ko na heroje kada znam kakva su zla cinili po mom kraju ??? ZAJEBI NACIONALIZAM MALI KRETENU !!!!! SVI LJUDI SVAKE RASE BOJE VERE POLITICKOG UBEDJENJA SU ISTI !!! SAMO POSTOJE DOBRI I LOSI ...
Nazad na vrh Ići dole
BlueBoy
Premium Memeber
Premium Memeber
BlueBoy


Broj poruka : 275
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : Јагодина

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 11:58 pm

Ма једи говна бре пропалицо угарска, побего си тамо у Холандију па сад овде клатиш јаја, а ионако си ђубре угарско, хунгарско, мађарско или како већ... Четници ти нису одговарали, па ни Србима нису ти твоји одговарали па су им лепо побили и краља и краљицу и престолонаследника и целу лозу и управо од вас је потекла та мржња према Србији и тај глас о дивљаштву овог народа... Јел те није срамота да Дражу поредиш са циганштијом шиптарском Шабаном!??? Ауууу човече, ово је форум посвећен СРПСКОМ фудбалу и евентуално у офтопику о СРПСКОМ народу, пошто ти немаш везе ни са чим СРПСКИМ онда лепо напусти форум и своју кривоћу и мржњу према српском роду немој овде да испољаваш...
Nazad na vrh Ići dole
Toza
Elite Member
Elite Member
Toza


Broj poruka : 174
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : European Union (Holland-Groningen)

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 12:09 am

BlueBoy ::
Ма једи говна бре пропалицо угарска, побего си тамо у Холандију па сад овде клатиш јаја, а ионако си ђубре угарско, хунгарско, мађарско или како већ... Четници ти нису одговарали, па ни Србима нису ти твоји одговарали па су им лепо побили и краља и краљицу и престолонаследника и целу лозу и управо од вас је потекла та мржња према Србији и тај глас о дивљаштву овог народа... Јел те није срамота да Дражу поредиш са циганштијом шиптарском Шабаном!??? Ауууу човече, ово је форум посвећен СРПСКОМ фудбалу и евентуално у офтопику о СРПСКОМ народу, пошто ти немаш везе ни са чим СРПСКИМ онда лепо напусти форум и своју кривоћу и мржњу према српском роду немој овде да испољаваш...
Glupost je neunistiva :boze: MOJ DEDA JE JUNAK WW1 i odlikovan je karadjrdjevom zvezdom (ko sto je medalja casti ili gvozdeni krst u americi odnosno nemackoj ) i ti isti tvoji cetnici Draza , ljotic ,nedic su ga mucki ubili zato sto je brani svoje ?

alo bre o cemu ti pricas budalo jagodinska ? ti si mi cist srbin u pm garant si garav ko arap supku mali !
Nazad na vrh Ići dole
BlueBoy
Premium Memeber
Premium Memeber
BlueBoy


Broj poruka : 275
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : Јагодина

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 12:17 am

Toza ::
BlueBoy ::
Ма једи говна бре пропалицо угарска, побего си тамо у Холандију па сад овде клатиш јаја, а ионако си ђубре угарско, хунгарско, мађарско или како већ... Четници ти нису одговарали, па ни Србима нису ти твоји одговарали па су им лепо побили и краља и краљицу и престолонаследника и целу лозу и управо од вас је потекла та мржња према Србији и тај глас о дивљаштву овог народа... Јел те није срамота да Дражу поредиш са циганштијом шиптарском Шабаном!??? Ауууу човече, ово је форум посвећен СРПСКОМ фудбалу и евентуално у офтопику о СРПСКОМ народу, пошто ти немаш везе ни са чим СРПСКИМ онда лепо напусти форум и своју кривоћу и мржњу према српском роду немој овде да испољаваш...
Glupost je neunistiva :boze: MOJ DEDA JE JUNAK WW1 i odlikovan je karadjrdjevom zvezdom (ko sto je medalja casti ili gvozdeni krst u americi odnosno nemackoj ) i ti isti tvoji cetnici Draza , ljotic ,nedic su ga mucki ubili zato sto je brani svoje ?

alo bre o cemu ti pricas budalo jagodinska ? ti si mi cist srbin u pm garant si garav ko arap supku mali !

"Будало јагодинска"!????? Гарав ко арап!? Си то чуо тамо у твом усраном селу? У Јагодини живе највећи Срби који се поносе тиме и домаћинством. У Јагодину може да дође која хоће раса, националност, биће прихваћени домаћински као што до сад увек и јесу. А таква говна попут тебе можемо само да стрељамо, говнаро избегличка... Јебо те тај што ти реко да у Јагодини живе цигани, можеш само да се сагнеш и да нам попушиш свима редом, јадниче... Немаш муда да подигнеш три прста тамо у гронингену, а овде ми се јуначиш као... Знам ја каква сте ви говна, у иностранству се хвалите југословенством, кад вас питају из које републике, хрватска вам прва падне у уста, немате обележја СРПСКА, Србију везујете за југославију, а посебно гадови које јебе пола холандије као што си ти и који немају где да се издркају па дођу овде да чувају МИР У ЕВРОПИ преко једног малог српског форума пљувајући по НЕКАДА СВОМ роду и народу... ПРОПАЛИЦО!
Nazad na vrh Ići dole
BlueBoy
Premium Memeber
Premium Memeber
BlueBoy


Broj poruka : 275
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : Јагодина

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 12:23 am

И НЕЋУ ВИШЕ ДА ПОЛЕМИШЕМ НИШТА СА ГОВНЕТОМ ЈЕДНИМ УСРАНИМ... СРАМ ТЕ БИЛО!!! АЈОЈ НЕ ВЕРУЈЕМ ДА ИМА ОВАКВИХ ЉУДИ, АКО СИ ТИ УОПШТЕ ЧОВЕК, ЖИВОТИЊО!!! АЈДЕ ИДИ ПАСИ У СВОМ ПАШЊАКУ, ТИШИНА ВИШЕ!!!
Nazad na vrh Ići dole
Toza
Elite Member
Elite Member
Toza


Broj poruka : 174
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : European Union (Holland-Groningen)

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 12:25 am

ccc ... U groningenu radim trenutno sam u srbiji tj tu sam vec 6 meseci vodim deo firme sa predstavnistvom u ns ! Jeste jesam jugosloven zato sto sam rodjen i odrastao u sfrj ! Srbija hrvatska , bosna i ostale su go kurac jedan bez drugih a sa takvim stavom debilnim ko tvoim nikada nece biti nista od nas ! Kazes primice te sve nije bitno koje je nacije ? pa sta si se onda nakacio na bajramovica i pazarce ne izlaze ti iz usta odnosno tastature ?
Nazad na vrh Ići dole
Toza
Elite Member
Elite Member
Toza


Broj poruka : 174
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : European Union (Holland-Groningen)

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 12:26 am

BlueBoy ::
И НЕЋУ ВИШЕ ДА ПОЛЕМИШЕМ НИШТА СА ГОВНЕТОМ ЈЕДНИМ УСРАНИМ... СРАМ ТЕ БИЛО!!! АЈОЈ НЕ ВЕРУЈЕМ ДА ИМА ОВАКВИХ ЉУДИ, АКО СИ ТИ УОПШТЕ ЧОВЕК, ЖИВОТИЊО!!! АЈДЕ ИДИ ПАСИ У СВОМ ПАШЊАКУ, ТИШИНА ВИШЕ!!!
:tupan:
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 438
Datum upisa : 16.08.2009

Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 2:03 pm

omfg .... samo cu to reci ... Ako imate sto da kazete jedan drugom obavite to putem PP-a ...

LOCK
Nazad na vrh Ići dole
http://jelensuperliga.tk/
Sponsored content





Umro pretučeni Francuz - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Umro pretučeni Francuz   Umro pretučeni Francuz - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Umro pretučeni Francuz
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Vesti :: Vesti-
Skoči na:  
Free forum | Sportovi i Strasti | Collectives sports | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions