PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimeUto Sep 29, 2009 8:42 pm

Kapiram da si ljut zbog dva poraza,ali tesko da moze 1 da dodje.

Broj poruka : 88

PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimeUto Sep 29, 2009 9:48 pm

Joki ::

kao kuca...
Voša 3 zadnje prvenstvene utakmice nije dala gol iz igre :evil: ,mislim da je vreme da proradi napad !
Joki

PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimeUto Sep 29, 2009 10:57 pm

dulevotion ::
Joki ::

kao kuca...

ajde dobro bice X , rezultat 0:0 posto su i ovi bas slepci. osim ako bata ne gurne kovertu sudiji da svira onoliko penala koliko je potrebno :puca:

PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 12:21 pm

Joki ::
Joki ::

kao kuca...

ako budu igrali ko protiv zvezde mogu izgubiti (cak )i igrati remi ,nadam se da im nece proradit napad ali ako proradi dobija voša :hmm: bice neizvesno :hmm:

Delija Zelenika ::

Хоћеш да кажеш да је игра против Звезде била лоша?

BlueBoy ::

То свакако, али игра је била на високом нивоу...
Baki
Member
Member
Baki

PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimePet Okt 02, 2009 3:57 pm

Samo da Mrđa neigra i pobeda dolazi 100% !

7.kolo 14735168364ac79fb4a7903973624866_big
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su OFK Beograd 2:1 (1:0) u poslednjem meču sedmog kola Jelen Superlige u subotu.

Novu pobedu lideru šampionata pred preko 10 hiljada gledalaca doneli su Perović i Bogdanović koji je pogodio sa penala, a jedini gol za 'Romantičare' postigao je Jelić tri minuta pre kraja. 'Crveno-beli' posle ovog kola imaju 19 bodova, pet više od Partizana koji svoj meč sedmog kola igra u nedelju u Subotici.

Zvezda je protiv OFK Beograda odigrala jednu od najslabijih utakmica ove sezone, ali su na kraju trijumfovali, što je najvažnije pred dvonedeljnu pauzu. Gosti sa Karaburme odigrali su sasvim solidnu utakmicu na najvećem srpskom stadionu, ali to nije bilo dovoljno za bodove.

U prvom poluvremenu, koje je bilo sadržajnije iako su dva gola postignuta u nastavku, Zvezda je imala nekoliko poluprilika, a gol je pao u 15. minutu.
7.kolo 18949818504ac7a0f169774105081103_big

Jedan od najboljih igrača utakmice, Brazilac Savio, izbegao je ofsajd zamku, predriblao golmana Šaranova, ali nije nije uspeo da sam završi akciju. Ipak, posle velike gužve u petercu gostiju najbolje se snašao Slavko Perović koji je loptu prosledio u mrežu za 1:0.

U pauzi između dva poluvremena specijalni gost Crvene zvezde na ovom meču i bivši košarkaš Milan Gurović, koji je tokom nedelje odlučio da okonča karijeru, primio je poklon od kluba, ali i od svojih bivših saigrača Tadije Dragićevića i Marka Kešelja.

U drugom poluvremenu fudbaleri OFK Beograda su u nekoliko navrata mogli do gola, ali su odbrambeni igrači Zvezde odlično intervenisali. Najzaslućniji što Zvezda u tim trenucima nije primila gol bio je odlični golman Stamenković koji je u dva navrata sjajnim intervencijama sačuvao svoju mrežu.

U 58. minutu "romantičari" su imali dobru šansu, Nikola Beljić je dobro prošao i centriarao sa desne strane, a bivši igrač domaće ekipe Oumaru Abubakar neometano je glavom šutirao sa šest metara, ali je golman Šaša Stamenković izbacio loptu u korner.

'Crveno-beli' su duplirali vođstvo u 70. minutu iz penala. Danilo Nikolić je oborio Lazetića, a sudija Dragan Krstić je taj start okarakterisao kao jedanaesterac, nakon čega je Bogdanović šutirao u desnu stranu, a Šaranov se bacio u levu.

Nakon toga, u 72. minutu Beljić je bio u dobroj šansi, posle dobrog ubacivanja sa leve strane, šutirao je iz poluvoleja sa desetak metara, ali je Stamenković ponovo odlično reagovao.

Pet minuta kasnije Veseljko Trivunović je iz slobodnog udarca sa oko 25 metara pokušao da iznenadi Stamenkovića, ali je čuvar mreže 'crveno-belih' stigao loptu koja je išla na suprotnu stranu i odbranio.

Nova prilika za Zvedu bila je u 85. minutu, Aleksandar Jevtić je izašao sam ispred golmana gostiju, ali je Nikolić u poslednjem trenutku izbacio u korner.

OFK je jedini gol postigao u 87. minutu, sa desne strane centrirao je Petar Planić, štoperi Zvezde su loše reagovali pošto su dozvolili da ih lopta preskoči, a rezervista Jelić je loptu primio na petercu i rutinski savladao Stamenkovića.

Tri minuta kasnije, domaći su mogli do novog gola, ponovo je Jevtić izbio sam ispred golmana, ali je oklevao i propustio dobru priliku.

Rezultate ostalih utakmica sedmog kola koje su odigrane u subotu pogledajte ovde.

Crvena zvezda: Stamenković, Ninkov, Đorđević, Vilotić, Ignjatijević, Isah, Savio, Blažić, Lazetić (kap.), Perović i Jevtić.
OFK Beograd: Šaranov, Planić, Lazarević (kap.), Stanković, Nikolić, Trivunović, Beljić, Simić, Sinđić, Oumarou, Šćepović.

PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 10:49 am

tooooooo :D
dulevotion
dulevotion

PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 5:24 pm

Uh,kako me nerviraju one sisetine od igraca,jebem ih u usta sve! Znaci imas 1-1 na poluvremenu i ti za 45min.nemas ni jednu sansu!
Cela odbrana u penziju,
Tomic u Teleoptik,Kleo najveca prevara u istoriji fudbalu(jebale ga makazice protiv Rila).
Moreira i Fejsa jedini igrali.
Stevanovic moze lagano da napusti klupu Partizana,a moze i cela uprava da pali sa JNA.

PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 7:13 pm

Brate grobarski Dulevotion...Kleo 4 komada Rilu , dao ga Borcu , Indjiji , BSK Borci , Tuluzu...ne znam sto je prevara.Ljajic u MU (kad ce taj decembar vise?!) Gavrancic i Krstajic u penziju to jest...Brana Ilic od pocetka i trebat od pocetka meca igrat sa 3 spica ! Fejsa je najbolji trenutno u ekipi...Tomica na klupu...Sinisa Stevanovic solidan asistiro kod gola trci otvara se

---------------------------------Radosavljevic----------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------
------Stevanovic--------Djordjevic---------Knezevic-----------------Lomic
----------------------------------------Fejsa--------------------------------------
----------------Bogunovic------------Moreira---------------Vujovic------------
------------------------Ilic-------------Diarra------------Cleo-------------

ne znam sta je s ovim Vujovicem od kad je dao 2 gola Radu kao da je u zemlju propo...al' mislim da treba otvoreno !!

PočaljiNaslov: Re: 7.kolo   7.kolo Icon_minitimePon Okt 05, 2009 9:40 am

Treba njima jedan Dule Vujosevic da im objasni neke stvari! Tomic od kad je izvrteo Pejcinovica na derbiju nije pruzio ni jednu dobru partiju a od njega sam najvise ocekivao.
I ja kazem da je Fejsa od pocetka sezone najbolji. Ali definitivno trener Stevanovic mora da ode,pa on se na treningu zajebava sa igracima,ne zna da vikne na njih,da ih opsuje.
Brana mora u prvih 11 svaku utakmicu a ne da mu ulazi 20min.pred kraj.
Ako si gledao primetio si da Partizan sa 4 napadaca ne moze da stvori sansu,nema ideje u napadu. Valjda ce shvatiti kad cigani odu na +10!