Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 14. коло

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
BlueBoy
Premium Memeber
Premium Memeber
BlueBoy


Broj poruka : 275
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : Јагодина

14. коло Empty
PočaljiNaslov: 14. коло   14. коло Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 5:08 pm

ЈАГОДИНА - МЕТАЛАЦ....3-1

Врло добра утакмица, са доста шанси и голова, али колико нам је напад и везни ред добар толико је одбрана слаба... Врло добро је што се на свакој утакмици код куће Јагодина после примљеног гола тргне и углавном успе да узврати само неколико минута касније и тиме учини да утакмица добије већи квалитет.
Агреснивни Стошковић је оправдано добио црвени картон, онакво понашање није забележено ни у Зони, срамота да га наш играч није ни пипнуо а он копирао потез Марка Матерација коме није ни до колена. Уопштено доста агресивни играчи Металца, али разумимо их, тек су ушли у лигу, тим им је углавном састављен од играча из Г. Милановца и околних села, то ће се временом рашчистити као што је био случај и код нас.
Терен врло лош што је могло негативно да утиче и на Јагодину у ситуацији кад је лопта враћена Зечевићу од половине терена, а онда одједном стала захваљујући блату и омогућила напад који је немогуће неискористити али срећа је била на страни Јагодине.
Борбеност Бојана Живковића, добри центаршутеви Цилиншека и одлична проигравања појединих играча ка Бојовићу а посебно неискоришћене шансе којих смо имали више него превише, да су се све САМО СТОПОСТОТНЕ шансе искористиле резултат би гласио 7-1. Две пречке, промашаји са 7-8 метара . . .
Замерка мене као и још 1500 људи који су се данас окупили на стадиону је недовољно пружање шанси Кенету. Ок, разумемо да је био повређен и да је имао операцију ако сам добро чуо али уласком на терен данас видело се да је спреман. Неколико секунди после уласка погодио је пречку... Публика је цело полувреме тражила улазак Кенета у игру а по уласку добио је велики аплауз... Кенет у први тим, љубимац навијача Јагодине!
У сваком случају борбена игра Јагодина, за похвалу пред око 1500 гледалаца!
Nazad na vrh Ići dole
Kumanovac
Member
Member
Kumanovac


Broj poruka : 20
Datum upisa : 30.08.2009

14. коло Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. коло   14. коло Icon_minitimeSre Dec 09, 2009 5:03 pm

Bravo, bravo.
Ali, cudi me da je odbrana slaba. Po meni, Jagodina po imenima ima odbranu na nivou Vojvodine, dakle negde treca u ligi.
Marko Djordjevic, Danijel Mihajlovic, Cilinsek?!

Raduje me povratak Keneta.
A kako igra Perica? Videh da je u Krusevcu pola gola po njegovoj zasluzi.
Nazad na vrh Ići dole
BlueBoy
Premium Memeber
Premium Memeber
BlueBoy


Broj poruka : 275
Datum upisa : 16.08.2009
Lokacija : Јагодина

14. коло Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. коло   14. коло Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 9:29 pm

Цилиншек је један од најбољих играча Јагодине, труди се невероватно, врло је ефикасан и у нападу, постигао 2 идентична гола против Војводине и Рада, у чему је проблем? Вероватно у томе што су неуиграни, стварно не знам али одбрана под хитно мора да се мења.
Повратак Кенета је изазвао одушевљење у Јагодини јер смо мислили да се на њега заборавило, међутим био је повређен...
Перица је такође повређен, повредио се против Партизана али очекује се већ против Смедереваца. Шта може о њему да се каже осим изванредан, има можда 7-8 асистенција за гол... То кажем, јагодински напад је на стварно великом нивоу, али тешко да ће да могу нападачи да се задрже у прелазном року... Embarassed
Ђилас је и раније имао добре понуде из Италије, све мирише да ће Бојовић напустити Јагодину а и Новковића ће бити тешко задржати, видећемо, сјајан су тандем...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





14. коло Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. коло   14. коло Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
14. коло
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 11. коло
» 12. коло

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Jelen SuperLiga :: Sezona 2009/10 - Utakmice-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions