Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 Jokanović napustio klupu Partizana!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 438
Datum upisa : 16.08.2009

Jokanović napustio klupu Partizana! Empty
PočaljiNaslov: Jokanović napustio klupu Partizana!   Jokanović napustio klupu Partizana! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 1:46 pm

Jokanović napustio klupu Partizana!

Jokanović napustio klupu Partizana! V145922p0

Šampion Srbije, Partizan, ostao je bez trenera! Slaviša Jokanović i crno-beli su u subotu i zvanično raskinuli saradnju. Umesto njega ekipu će voditi Goran Stevanović.

Potvrdu razlaza sa Partizanom dao je sam Jokanović u saopštenju, objavljenom na sajtu beogradskog kluba.

"Poštovani navijači Partizana i ljubitelji fudbala, želim da vam saopštim da je sporazumno raskinut ugovor između kluba i mene i da više nisam trener prvog tima. Naravno, član kluba sam bio i ostaću i pomoći ću crno-belima uvek kada se to od mene traži i očekuje", stoji u Jokanovićevom pismu.

"Pre svega, zahvaljujem se prethodnom i sadašnjem predsedniku kluba, Upravnom odboru i sportskom direktoru što su mi, u jednom delikatnom trenutku za Partizan ukazali poverenje da budem trener jednog od najvećih klubova u ovom delu Evrope. Dalje, zahvaljujem se svojim najbližim saradnicima iz stručnog štaba prvog tima i ostalim zaposlenima u klubu na profesionalnom i veoma korektnom odnosu koji mi svakodnevno bio dragocena pomoć i podrška u radu. Posebnu zahvalnost dugujem navijačima koji su sve nas neiscrpno i bezrezervno bodrili na svim utakmicama i u svim prilikama. Konačno, na kraju spominjem one koji su najzaslužniji za ostvarene rezultate – igrače. Partizan trenutno ima na raspolaganju skup talentovanih fudbalera, vaspitanih i poštenih momaka, divnih sportista. Sa njima sam uspostavio perfektan odnos i najveća dobit za mene će biti ukoliko oni imaju osećaj da su zahvaljujući saradnji sa mnom napredovali u svojim karijerama".

Jokanović se u saopštenju za javnost osvrnuo i na učinjeno tokom vremena kada je bio trener Partizana.

"Iskoristio bih ovu priliku da podsetim sportsku javnost na naše rezultate u poslednjih 20 meseci, bez želje da za sebe prisvajam najveće zasluge za to. Dve uzastopne duple krune, po prvi put u istoriji kluba, i dva uzastopna plasmana u ligaški deo evropskih kupova – Kupa UEFA i UEFA evropske lige - imaju poseban značaj jer su ostvareni nakon kriznog perioda koji je uzdrmao klub do temelja. Ponosan sam što sam bio na spisku onih koji su učestvovali u tim rezultatima koji će, verujem, ostati u istoriji Partizana zabeleženi kao osnov dugoročne stabilizacije i napretka. Posebno bih skrenuo pažnju na afirmaciju i razvoj mladih igrača što je jedini ispravan koncept rada našeg kluba. U proteklom periodu u Partizanu su nastupali brojni mladi igrači, postali članovi reprezentativnih selekcija, skrenuli na sebe pažnju inostranih klubova, uključujući i one najveće i najuspešnije. Omladinska škola našeg kluba glavni je pokretač razvoja srpskog fudbala i verujem da će moji naslednici nastaviti da hrabro i odlučno tim dečacima pružaju šansu da zaigraju na najvažnijim utakmicama i takmičenjima".

"Neću reći ništa novo ako istaknem da je biti trener Partizana velika čast i još veća obaveza. U ispunjavanju te obaveze dao sam sve od sebe i, verujem, ostavio trajan trag u klubu. Molim navijače da podrže crno-bele momke i mog naslednika na mestu trenera, jer sam siguran da oni poseduju potencijal za još bolje rezultate i igre u budućnosti", stoji u pismu koje je potpisao Jokanović.

Na mestu sportskog direktora ostaje Ivan Tomić, a Partizan bi naredne nedelje trebalo da održi sednicu Upravnog odbora kluba na kojoj će biti razmatrana novonastala situacija.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://jelensuperliga.tk/
 
Jokanović napustio klupu Partizana!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» UO: Stevanović novi trener Partizana!
» IFFHS: Zvezda ispred Partizana u minulom veku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Vesti :: Vesti-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions