Jelen SuperLiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosao/la , uzivaj na forumu !
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
www.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.comwww.SlikoMat.com

 

 Kadu: "Zvezda je super"

Ići dole 
AutorPoruka
Che Guevara
Member
Member
Che Guevara


Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.08.2009

Kadu: "Zvezda je super" Empty
PočaljiNaslov: Kadu: "Zvezda je super"   Kadu: "Zvezda je super" Icon_minitimeUto Sep 08, 2009 6:41 pm

Kadu: "Zvezda je super"

Kadu: "Zvezda je super" 200-kad-0809

Zvezdina „desetka“ sa brojem 20 na leđima. Brazilac Kadu je svakako igrač sredine terena koji na svakom meču može da donese prevagu.
Izvesno je da će Vladimir Petrović u budućnosti njegove suluge početi da koristi tokom svih 90 minuta mečeva. Prva u nizu je utakmica sa Metalcem u Beogradu, a Kadu kaže da jedva čeka njen početak.

- Igra mi se, mnogo mi se igra. Jedva čekam utakmicu. Spreman sam i zdrav i nadam se da ćemo doći do pobede u subotu. Ekipa je super, atmosfera sjajna i nadam se da će se Guma i Nine oporaviti za ovu utakmicu – kaže Kadu na dobrom srpskom jeziku.

Omaleni vezista nije naučio samo srpski jezik već i srpske pesme i običaje kad je opuštanje uz muziku u pitanju. U ponedeljak veče veselio se zajedno sa Saviom i Isahom uz ostale igrače na večeri koju je Pižon petrović organizovao za prvotimce.

- Znam neke pesme a i svi su bili veseli pa i Kadu. Volim muziku a srpska je lepa. Svidela mi se i jagnjetina. Super je bilo, samo još da pobedimo na prvoj utakmici.

Kadua ne brine što je u dosadašnjem delu imao manju minutažu.

- Kadu radi kako šef kaže. Ja mogu da igram i hoću ali najvažnija je pobeda kluba i dobar rezultat. Ako dobijem šansu ja ću da igram i dajem golove – kaže na kraju simpatični Brazilac.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kadu: "Zvezda je super"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "Marakana" zaključana "do daljeg"
» Lav Kup: Partizan na Inđiju, Zvezda protiv Apatinaca
» IFFHS: Zvezda ispred Partizana u minulom veku
» Lukić: "Lažni prijatelji dovodili igrače, sada ih nagovaraju da tuže Zvezdu"
» JSL: Istorija na "Čika Dači", fenjer Čuki

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen SuperLiga :: Vesti :: Vesti-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions